Tak pakujemy paczki

Każda paczka wychodząca od nas ze sklepu jest dopieszczona i zapakowana w taki sposób, aby każdy kto ją otwierał czuł się wyjątkowo!

Do środka paczki wkładamy białą bibułę, na którą wykładamy ekologiczną wełnę drzewną pochodzącą z naszych polskich gór. Można ją z powodzeniem wykorzystać dalej, np. jako wypełnienie swojej prywatnej paczki, prezentu czy rozpałkę do ogniska. Następnie do paczki wkładamy Wasze produkty. Te w szklanych opakowaniach zabezpieczamy tekturą falistą, aby nie uległy zniszczeniu podczas transportu. Do tego próbki kosmetyków, karteczka od nas i pyszne krówki w podziękowaniu za zakupy :)

 

Gotową paczkę przewiązujemy w środku wstążeczką, zamykamy i na zewnątrz również zostaje przewiązana wstążką. Niektóre z paczek wymagają dodatkowego zabezpieczenia taśmą. I tutaj używamy taśmy papierowej, która jest wytrzymała i świetnie zabezpieczy Waszą paczkę przed uszkodzeniem. 

Oczywiście szanujemy każdą prośbę związaną z pakowaniem. Jeśli nie chcecie próbek lub karteczki, a Wasza dieta nie pozwala Wam na zjedzenie pysznej krówki- nie ma sprawy! Napiszcie nam o tym w komentarzu do zamówienia! :) 

Nasze paczki pakujemy w zgodzie z zero waste, czyli tak, aby każdy element mógł zostać ponownie wykorzystany. Jeśli brakuje Wam inspiracji do dalszego wykorzystania wstążek, sianka i kartonów, zajrzyjcie na naszego bloga!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl